دیجیتال مارکتینگ و سئو

آیا هاست گران‌قیمت به معنای هاست باکیفیت‌تر است؟

انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ ۰ نظر ۲۱۲ بازدید

Your browser does not support the video element.

دانلود رایگان هاست گران قیمت به معنی هاست باکیفیت تره؟

هاست گران قیمت به معنی هاست باکیفیت تره؟ اگه این این طوره، به چه دلیل خیلی از سرویس های هاستینگ با اینکه قیمت بالاتری دارن ولی کیفت شون در حد بقیه س؟

راستش رو بخواین ربط مستقیمی وجود نداره، چون که شرکتی که قدیمی تره ممکنه به دلیل شناحته شدن هزینه اش بیشتر باشه و یا شرکتی که تبلیغات بیشتر داره، گران تر سرویس ارائه بده ولی حتما بهتر نیس. خیلی از شرکت ها مثل شرکت آلماهاست با اینکه خدمات گران تری داره ولی کیفیتش اصلا خوب نیس و حتی در ارائه سرویس های پشتیبان ضعف داره و ما تجربه بدی از همکاری با این شرکت داشتیم. این درحالیه که شرکت نت افراز با اینکه قیمت هاش بالا نیس و محدودیت هایی در خدمات قابل ارائه اش داره، ولی کیفیتی که ارائه می دهد، واقعا خوبه. در کل اگه به دنبال یه سرویس هاستینگ با کیفیت هستین که آپ تایم صددرصد داشته باشه، از سرویس های ابری باید استفاده کنین که در ایران هم خیلی وجود ندارن. اونایی هم که هستن به جای اینکه از یه شبکه استفاده کنن، از یه سرور اختصاصی استفاده می کنن که این کار غلطه. پس شما باید از شرکت های خارجی مثل آمازون خدمات بگیرین که به شرکت های ایرونی خدمات نمی بدن و باید از راه های دیگه از اونا خدمات بگیرین. ولی در کل پیشنهاد من به کار گیری سرویس های هاستینگ خارجیه. 

این سوال یکی از کاربرانه که در «ازم بپرس-قسمت چهارم» پرسیده شده است. اگه می خواهید دیگه سوالات و جواب اونا رو ببینین روی لینک اون کلیک کنین.