دیجیتال مارکتینگ و سئو

از من بپرس (قسمت اول)

ازم بپرس (قسمت اول)

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ ۷۴ نظر ۳۱,۴۳۱ بازدید

مجموعه آموزشی رایگان ازم بپرس از امروز کلید خورد و شروع به کار کرد، در این مجموعه به سوالات همه کاربران مدیر وب به در هر قسمت جواب داده می شه.

مجموعه آموزشی رایگان ازم بپرس شروع شد، در این مجموعه می خوایم فقط به مشکلات کاربران مدیر وب بپردازیم و به همدیگه کمک کنیم تا این مشکلات رو حل کنیم. در قسمت اول به معرفی این مجموعه و روش کار این بخش پراختیم و چگونگی سوال و جواب در این مجموعه به طور کامل توضیح داده شده.

در این مجموعه فقط هدف ما حل مشکلات کاربران مدیر وب و ارائه آموزشای پیوسته هستش و مبنای قسمت بعدی سوالات شما هستش.

مدت زیادیه که کاربران مدیر وب سوالات بسیاری رو از راه ایمیل، پیام خصوصی و… با من مطرح می کنن و همیشه جواب دادن به این سوالات یه رقابت بزرگ واسه من حساب شده، حالا با راه اندازی این بخش می خوام به تموم این سوالات جواب بدهم و در این راه قدمی وردارم.

لطفا سوالات خود رو در بخش نظرات همین مطلب مطرح کنین و اگه تمایل دارین این دوره آموزشی به طور کامل رایگان که براساس نیازای شما عزیزان ساخته می شه ادامه داشته باشه ما رو با نظرات و سوالات خود هدایت کنین تا بتونیم یکی از بهترین دوره های آموزشی در بخش بازاریابی اینترنتی و کار و کاسبی اینترنتی رو به صورت به طور کامل رایگان در کنار همی بسازیم.

منتظر سوالات شما هستیم.

قسمت دوم ازم بپرس منتشر شد و سوالات این قسمت جواب داده شده و بخش نظرات این قسمت غیر فعال شد.لطفا سوالات خود رو در بخش نظرات قسمت دوم مطرح کنین تا جواب داده شه.
مشاهده قسمت دوم ازم بپرس

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگر عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین


ورود با حساب گوگل

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود رایگان فایل تصویری ازم بپرس "قسمت اول"

دانلود رایگان فایل صوتی ازم بپرس "قسمت اول"