دانلود پایان نامه : بررسی رابطه تعهد شغلی با میزان خلاقیت مدیران مدارس متوسطه بوشهر

0 Comments

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   مطالعه ارتباط تعهد شغلی با میزان خلاقیت مدیران مدارس متوسطه بوشهر


تکه ای از متن پایان نامه :


 

بجوشد کار برای افراد جالب و لذت بخش می باشد . انگیزه بیرونی براساس عوامل خارجی می باشد ، به طور مثال برای بردن جایزه ، یا انجام دستورات اغلب با رضایت مندی درونی توأم نیست .


در هر حال انگیزه امری کاملاً فردی می باشد ، یعنی یک کار معین ممکن می باشد تنها برای یک فرد خاص در یک موقعیت زمانی خاص جالب باشد .


چگونه می توان فهمید برای کاری انگیزه ی درونی هست ؟ فردی که دارای انگیزه درونی می باشد چه می کند ؟ چه می گوید؟ و چه احساس می کند؟


قسمت اعظم انگیزه درونی علاقه می باشد ، که این علاقه منجر به تعهد به کار می گردد. چنان که فرد با نهایت پشتکار و دقت به آن کار می پردازد . کار برای او نشاط آور می گردد.


انگیزه درونی باعث می گردد فرد همه مسائل جنبی را رها کرده و بر فعالیت اصلی متمرکز گردد.(حسینی ، 1378، ص67)


لندی (1978) دریافت که بین رضایت شغلی ، میزان تولید و انگیزش و نوآوری و سلامت جسمی و روحی ارتباط هست.


واگذاری بخشی از کار به دیگران برایشان مشکل می باشد . به همین ترتیب هنگامی که آن ها بدون کمک دیگران نسبت به دیگر همکاران خود ،کار بیشتری انجام می دهند احساس موفقیت می کنند.


 


شرکت افراد در فعالیت ها  و تعهد کاری


شرکت افراد در فعالیت ها می تواند به عنوان یک قوه محرکه تأثیر فراوانی داشته باشد ، وقتی در افراد سازمان این احساس به وجود می آید ، که کار از طریق مشارکت ، باعث بروز خلاقیت فردی و اجتماعی و در نهایت عملکرد شخصی در سطح بالایی (تعهد ) خواهد گردید .( سرمدی ،1375 ، ص99)

این مطلب را هم بخوانید :
پایان نامه کارشناسی ارشد در رابطه با : بررسی شروط مندرج در قرار دادهای رهنی تنظیمی دفاتر اسناد رسمی و انطباق آنها با نظام فقهی و حقوقی حاکم بر عقد رهن
 
 
 
 

مطالعه ارتباط تعهد شغلی با میزان خلاقیت مدیران مدارس متوسطه بوشهر

مطالعه ارتباط تعهد شغلی با میزان خلاقیت مدیران مدارس متوسطه بوشهر


 برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه :مطالعه ارتباط تعهد شغلی با میزان خلاقیت مدیران مدارس متوسطه بوشهر]]>