آموزشی

قاتلی که دختر خود را به خاطر آریاییِ اصیل بودن سلاخی نکرد

news

اختصاصی آلامتو ؛ یه مرد انگلیسی همسر و دختر هشت ساله اش رو کشت ، ولی از دخترِ چهار ساله اش گذشت چون این دختربچه یه “آریایی اصیل” بوده.

به گزارش آلامتو به نقل از Daily mail، جون میلِر، مردی ۳۶ ساله، بعد از اینکه شام رو با خونواده اش صرف کرد، در وقتی که همسرش سارا لِیکاک، زنی ۳۱ ساله، بچه هاشون رو به تختخواب برد، به خشونتی وحشتناک رو آورد.

آقای میلر، یه مصرف کننده همیشگی گراس، همسر خود رو از پلکانی که به آشپزخانه منتهی می شد، پائین پرت کرد و در اونجا نوزده بار چاقو رو در بدن زن فرو کرد و بعد با تبر چهار ضربه به صورت اون زد.

بعد از اونم دختر خود، ابیگل، رو با نُه ضربۀ چاقو و بریدن رگ گردنش در اتاق پذیرایی به قتل رساند.

آقای میلر، که از یکی از اعضای حزب ملی بریتانیا بود، از خون دختر کوچکتر خود، آملیا، گذشت و دلیل اون رو این خواند که دختر کوچکترش “یه آریایی اصلی با موی بلوند و چشمای آبی” بود. آقای میلر میگه که “پیامای الکتریکی” به اون گفتن که خونواده اش رو بکشه.

پلیس دو ساعت تموم تلاش می کرد که آقای میلر رو که بعد از حمله به خونواده اش رگِ دستای خود رو زده بود و تو یه فضای طبیعیِ مواظبت شده می چرخید، دستگیر کنه.

۱۲ ساعت بعد از این موضوع، آملیا که تموم این زمان رو با جنازۀ آبجی و مادر خود در خونه تنها بود، بوسیله پلیس پیدا شد.

دادگاه آقای میلر رو گناهکار شناخته و اون رو به حبس ابد محکوم کرده.

بیان شده که آقای میلر در زمان قتل از دید ذهنی مریض بوده و این جنایت در نتیجۀ سالای بسیاری بوده که به مصرف گراس، کوکائین و استروید می پرداخته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *