آموزشی

قاتل خبرنگار آمریکایی شناسایی شد

قاتل خبرنگار آمریکایی شناسایی شد

روزنامه انگلیسی “سان” اعلام کرد که قاتل “جیمز فولی” یه جوون انگلیسی از اهالی لندنه که پس از آموزش دیدن بوسیله یه مجموعه افراطی، به سوریه اعزام شده.

نام این تروریست انگلیسی عضو داعش “جون بیتل” است، و به لهجه “کاکنی” که خاص بعضی از ساکنان پایتخت انگلیسه، صحبت می کنه.

سایت شبکه “بی بی سی” گزارش داد، بیتل گروهکی از اعضای وابسته به داعش رو فرماندهی می کنه که ۲۰ غربی از جمله چند زن رو ربوده ان.

براساس این گزارش، این گروهک تروریستی، به صورت دائمی در حال رفت و اومد در مناطقی از سوریه و شاید عراقه تا نیروهای خاص غربی نتونن گروگان ها رو آزاد کنن.

جون بیتل

“دیوید کامرون” وزیرخارجه انگلیس پس از منتشر کردن فیلم سربریدن “جیمز فولی” و صحبتهای عامل این جنایت با لهجه پایتخت نشینان انگلیس؛ گفت که شاید قاتل فولی انگلیسی باشه.

روزنامه “گاردین” هم به نقل از مسؤولان سرویس های امنیتی انگلیس و روزنامه نگارانی که قبلا از طرف داعش ربوده شده بودن، تأکید کرد که این عضو داعش “جون” اسمشه و اهل پایتخت انگلیسه. ایشون ۳ سال قبل به سوریه اعزام شد و سرکردگی یکی از گروهکهای داعش رو که اعضای اون انگلیسی بودن برعهده گرفت. این گروهک مسؤول حراست گروگانها در شهر رقه سوریه س.

گاردین به نقل از منابع خود تأکید کرد که این فرد شدیدا افراطی و آموزش دیده، و همیشه نماینده داعش در مذاکرات آزاد سازی گروگانهاه.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *