معرفی بازی یگان ویژه؛ رویارویی متفاوت

همون یه ساعت ابتدایی واسه تجربه ساخته پارسیس کافیه تا از خود سوال کنین با عنوانی اورجینال مواجه هستین یا پیشرفت دهندگان واسه ساخت یگان خاص از یه اپلیکیشن خارجی الهام گرفتن. خیلی بعید میدونیم بخش دوم این سوال، جواب ما رو بده چون تا الان نمونه مشابهی رو ندیده ایم [Call of Duty Strike Team متفاوت بود] اما اگه هم پارسیس عنوانی رو الگو قرار داده باشه باز به خاطر پرداخت استثنایی به ایده ها تجربه ای هیجان انگیز دارین.

پارسیس نشون داد خلاقیت فقط به معنی داشتن المانای نوآورانه نیس و با ترکیب ایده هایی که قبلا حساب خود رو پس دادن می تونین به این مهم برسین. اونا با ترکیب Clash of Clans و Counter Strike به معجونی دست پیدا کردن که از خوشمزه ترینای امساله. اگه خواهان تجربه یه عنوان متفاوت ایرونی هستین، معرفی جدیدترین اپلیکیشن سازنده «پلیس جوون» رو از دست ندین.

اول بازی جای مسلسل از اسلحه کمری استفاده کنین. به خاطر زره ای که با این کلت هست، می تونین دشمنان زیادی رو از پا دربیارین. شاید اگه قدرت زره همراه این اسلحه کاهش پیدا میکرد، تماشاگر بالانس بهتری بین لوازم اولیه بودیم.

پلیس جوون رو انجام دادین؟ سال گذشته استودیو پارسیس این اپلیکیشن رو واسه اسمارت فونا به منتشر کردن رساند؛ یه عنوان مهیج با گرافیک خوب و گیم پلی درگیر کننده که اتفاقا بین بهترین بازیای موبایل ایرونی از دیدگاه سایت ما هم تونست جای بگیره. یگان خاص یا Special Force نشون داد که پارسیس تجربه خیلی از پلیس جوون به دست آورده و از المانای مثبت اپلیکیشن پیشینش واسه افزایش جذابیت این عنوان استفاده کرده.

مکانیزمای گیم پلی بازی رو می تونیم به دو قسمت تقسیم کنیم. بخش ابتدایی مشابه عناوین سبک هدف دار بوده و باید با استخدام نیروهای بیشتر، اونا رو دور و بر منطقه خود مستقر کنین تا بقیه بازیکنای رو به رویی نتونن شما رو نابود کنن. طبیعتا چگونگی جای گیری سربازها و انتخاب لوازم هم مهمترین روشای هدف دار این بخشه که روی افزایش قدرتای دفاعی تاثیری مثبت می ذارن.

ساخت بازی بازم به آخرین مرحله نرسیده و چیزی که می بینین تنها ورژن آزمایشیه. پس بعضی مشکلات طبیعی بوده و می تونیم امیدوار باشیم که با عنوان پایانی برطرف شن. بازی الان فقط بخش آنلاین داشته و استودیو سازنده قول داده قسمت آفلاین هم اضافه می شه.

پارسیس واسه بخش دوم عزمشو جزم کرد تا از عناوین شوتر اول شخص الهام بگیره. با کلیک روی «حمله» می تونین به بقیه منطقه ها حمله ببرین تا با پیروزی تجربه به دست آورده و پولایی هم به جیب بزنین. اینجاس که قسمت هیجان انگیز و مهیج یگان خاص خودشو نشون میده. شما سه کار باید انجام بدین؛ تموم دشمنا رو از بین برده، بمب رو خنثی کرده و گاو صندوق رو باز کنین.

سه ستاره ای که بعد از تموم شدن ماموریت به بازیکنا میده به همین سه المان وابسته. حالا خوبیش اینه فریم ریت بخش شوتینگ ساخته پارسیس فوق العاده روان بوده و بدون هیچ لگی با دشمنان می جنگید. نگران سخت افزار اسمارت فون خود هم نباشین، یگان خاص با وجود گرافیک خوبش [نسبت به عناوین ایرونی] روی بیشتر دیوایسا اجرا شده و تجربه ای مناسب رو به کاربرها هدیه میده.

نمایی از بخش چیدمان محیط؛ می تونین با تغییر جایگاه بمب و گاو صندوق کار رو واسه بقیه بازیکنا سخت کنین. سرورهای خوب هم یکی از المانای مثبت بازی هستن.

بزرگترین نقطه ضعف بازی به کمبود اهمیت «روش هدف دار» برمیگرده. استودیو سازنده تلاش کرده با سربازهای جورواجور و منطقه های بیشتر که هنوز نمی تونین از اونا استفاده کنین، این بخش رو هم به ساخته اش اضافه کنه اما این المانا کافی نیستن. همین سادگی ممکنه تا بازیکنا رو پس از چندین ساعت دلسرد کرده و بازی جذابیت گذشته خود رو از دست بده.

واسه سخن پایانی باید بگیم روزگاری که شوترهای ایرونی بازم فاصله زیادی با شوترهای جهانی داشته و عناوین خیلی کمی با این سبک می تونیم پیدا کنیم که بازیکنا رو راضی نگه دارن، استودیو پارسیس با ترکیب دو ایده باحال و پرداخت به اونا تونست تا تجربه ای استثنایی رو جفت و جور کنه. همونجوریکه قبلا گفتیم اگه از کلیشه های موجود خسته شده و خواهان عنوانی متفاوت هستین، یگان خاص از بهترین نمونه های هست.

قبل از حمله به منطقه ها، می تونین چینش حریف و تعداد سربازهای اونو ببینین. باحال اینجاس هیچ محدودیتی واسه قرار گرفتن سربازها شما نیس و توانایی شروع بازی از هر جایی [حتی نزدیک دشمن] رو دارین.

نورپردازی بازی خوب می تونه زحمت تیم گرافیک رو به نمایش بزاره. بد نیس بدونین که توانایی به کار گیری سربازهایی هم هنگام جنگ دارین اما به خاطر هوش مصنوعی نه خیلی باحال و دستورات کم وجود اونا خیلی هیجان بازی رو افزایش نمی دن.

یگان خاص

  • یگان خاص
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: استودیو پارسیس
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴۱٫۶ مگابایت

دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *