آموزشی

یک سئوکار خوب چه ویژگی هایی دارد

بهینه سازی سایت به خاطر افزایش ترافیک و تعداد کاربران، باید در چهارچوب قانونی سئو انجام بشه. وبمسترها باید قبل از شروع به فعالیت در سایت از این اصول آگاهی داشته باشن که یه سئوکار خوب می تونه به اونا کمک کنه به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که در بهینه سازی سایت یه سری فعالیتا هستن که غیرقانونی بوده ولی رتبه سایت رو سریع تر بالا می بره و به خاطر همین افراد تمایل زیادی به به کار گیری این روش ها دارن ولی لازمه بدونین که گوگل خیلی سریع متوجه این کار شده و سایت رو جریمه می کنه. پس کمک گرفتن از یه سئوکار حرفه ای می تونه راه درست رو به ما نشون بده. بهترین سئوکارها ویژگیایی دارن که شما از راه اونا می تونین این افراد رو شناسایی کنین:

سئو

۱-     فعالیت در چهارچوب قوانین سئو

یه سئوکار حرفه ای فقط به شما پیشنهاد می کنه که فعالیتایی در سایت انجام بدین که در چهارچوب قوانین گوگل باشن و هیچ وقت به سراغ روشای سئو کلاه سیاه نمی ره. چون میدونید که عاقبتای زیادی واسه سایت به دنبال داره.

۲-    دقت در انتخاب کلمات کلیدی

میدونیم که تولید محتوا دور و بر کلمات کلیدی گوگل چه تاثیر خوبی بر سایت میذاره پس سئو کار همیشه نباید محدود به یه سری کلمات کلیدی باشه بلکه باید باید با یه برنامه وقتی منظم همیشه به روز ترین کلمات کلیدی رو یافته و از وبمستر بخواد دور و بر اونا محتوا تولید کنه.

۳- توجه خیلی راحت کاربر

تموم فعالیتا در سایت به خاطر جذب بیشتر کاربران صورت میگیره پس بعضی وقتا درسته که بعضی از فعالیتای سئو اثرات مثبت زیادی بر سایت شما میذاره ولی باعث می شه که سایت از اون حالت سادگی واسه کاربر خارج شده و در نتیجه کاربر نتونه به سهولت از محتوا و امکانات سایت استفاده کنه پس هیچ وقت راحتی کاربر رو نباید قربونی قعالیتای سئو کرد.

۴-  به روز بودن سئوکار

یه سئوکار حرفه ای باید از آخرین تکنیکای گوگل در مورد سئو و هم اینکه از آخرین اصول قانونی سئو واسه بهینه سازی سایت اطلاع داشته باشه و از وبمستر بخواد که دور و بر اونا بکنه. با این کار باعث می شه که سایت مورد نظر بتونه در جمع رقبا، خوب پیشرفت کنه.

۵-  بررسی سایتا رقبا

بخشی از فعالیتای سئوکار اینه که به سراغ سایتای حریف رفته و وضعیت رتبه اونا رو نسبت به سایت شما بررسی کنه تا بتونه نقاط ضعف و قوت سایت رو یافته و رتبه بندی سایت رو بالا ببره.

یه سئوکار خوب چه ویژگیایی داره

  •  

    یه سئوکار خوب چه ویژگیایی داره

۵

 

خلاصه

یه سئوکار خوب چه ویژگیایی داره ؟؟؟ یه سئوکار حرفه ای فقط به شما پیشنهاد می کنه که فعالیتایی در سایت انجام بدین که در چهارچوب قوانین گوگل باشن